GRAVACIÓ I EDICIÓ DE MÚSICA CLÀSSICA


12

ANYS


209

ENREGISTRAMENTS


61

CDs


108

CONCERTS


20

VÍDEOS

  •   ENREGISTRAMENT PROFESSIONAL DES DE 2008

  •  MÉS DE 200 ENREGISTRAMENTS

  •  ESTUDI PER A EDICIÓ, MESCLES I MASTERING

  •  ZONA CATALUNYA I VOLTANTS


CONTACTA!

insitu@insitumusic.com


«Amb la meva formació com compositor clàssic, tècnic de so professional i més de 10 anys d’experiència vull ajudar-te al fet que el teu enregistrament sigui un èxit»


Antonio Velasco Polonio

Compositor i tècnic de so professional.

ÚLTIMS ENREGISTRAMENTS

ENREGISTRAMENT BANDA SONORA CURTMETRATGE «MAPS»

Gravació a l’Auditori Eduard de Vilanova i la Geltrú amb el cor de veus blanques de l’Escola de Música Mestre Montserrat i professors del centre.

Música de Carles Robert per a un curtmetratge d’Alex Barrera sobre l’Alzheimer.

ENREGISTRAMENT CONCERT COR FRANCESC VALLS

Cor professional fundat el 2003 dependent de la Catedral de Barcelona. Combina tant la interpretació de la polifonia religiosa de tots els temps com d’obres inèdites.

Enregistrament del Concert de Commemoració dels 500 anys del «Toisó d’Or» de la Catedral de Barcelona.

ENREGISTRAMENT DEL PROJECTE «DÓNA’M VEU» DEL COR EURIDICE

El Cor Euridice, en la celebració de les seves 25 anys d’història, va encarregar a diferents compositors obres basades en textos de dones de tot el món.

Enregistrament realitzat en sessions a l’Auditori Enric Granados de Lleida.

VÍDEOS

Cor Francesc Valls

Ensemble Locus Desperatus

Núria Comorera

Hisako Hiseki

ARTICLES DESTACATS


HEM GRAVAT…

FORMACIONS

Jove Orquestra de Cerdanyola, Locus Desperatus, Morphosi Ensemble, Orquestra del Regne d’Aragó, Orquestra Arcambra, Orquestra Barroca de Cambra de Barcelona, Orquestra Centenari, Orquestra Clàssics de Vallvidrera, Orquestra d’Acordeons de Barcelona, Orquestra de Cambra del Garraf, Orquestra de Cambra Germinans, Orquestra de Cambra I Dilettanti, Orquestra de Cambra Musicae, Orquestra de Cambra OCAB, Orquestra de Girona, Orquestra del Conservatori Oscar Esplà d’Alacant, Orquestra The Ripieno Consort, Quartet de bec Frullato, Quartet Sherezade, Ensemble, Raïm Guitar, Retrio, Sixters, W Duet (clarinet i piano,) Soc Duo (oboè, guitarra), Matteo Sacilotto, Quartet, Kammart Ensemble, Afonettes, Bach Zum Miitsingen, Banda Simfònica de Roquetes – Nou Barris, Camerata OCAB, ClapTON Ensemble, Orquestra Germans Pla, Ensemble Diapason, Jove Orquestra
de la Diputació de Tarragona, Girona Banda Band, La Veu de Syrinx.

CORS

Cor Francesc Valls, Cor Adinoi, Cor Albada, Cor Ariadna, Cor Cantus, Cor de la Capella del Pí, Cor de la Facultat de Psicologia de arcelona, Cor Euridice, Cor i orquestra Barcelona Classic Academy, Cor MC, Cor Veus Clares, Cor Vivace, Cor Vivaldi, Coral Canticela, Coral Claror, Coral Contrapunt,Coral Germanor, Coral Infantil, L’Esquellerinc, Coral Infantil Refila, Coral infantil Sagrat Cor de Sarrià, Coral l’Amistad, Coral Madrigalistes de Catalunya, ARSinNOVA Cor de Camara, Coral Nova Egara, Coral Rosa de Bardissa, Coral Turó del Vent, Coral Xaloc, Cor de Cambra Francesc Valls, Orfeó Barcelonés, Orfeó Català, Pueri Cantore, Schola Cantorum Sant Miquel de Montblanc, Cor Euridice, Camerata Impromtu, Cantàbile Cor de noies.

INTÈRPRETS

Tanit Bono (mezzo), Bernat Padrosa (guitarra), Miquel Florenciano (piano), Josep Fuster (clarinet), Karl Svensson, baríton, Tatiana Bogdanchikova, soprano, Olga Miracle, soprano, Elias Benito (baríton), Hans van Kerckhoven (violí), Harry Sparnaay (clarinet baix), Joan Martí-Frasquier(saxofon baríton), Jorge Jimenez (violí), Ivan Cuenca (saxofon), Estela Barrientos(soprano), Esther Ribot (soprano), Anna Quiroga (arpa), Hisako Hiseki (piano), Idoia Rodriguez (piano), Isabel Hernàndez,(piano), Alan Branch (piano), Jaume Otero (pianoforte), Lluís Sintes (baríton), Daniela Sarmient (mezzo), Lluïsa Muntada (soprano), Nuria Comorera (cello), Naoko Asano (piano), Oriol Rosés (contratenor).

DIRECTORS

Adolf Gassol,lex Sansó, Alfred Cañamero, Àngel Villagrasa, Benet Camps, Carles Sist, Daniel Antolí , David Molina Font, Dolors Ricart, Domènec de la Rúbia, Edmon Colomer, Esther Palacios, Gabriel Miralles, Gemma Tatay, Isidre Pegenaute, Jesús Otero, Joan Baptista Messeguer, Joan Martinez Colàs, Jordi Bonilla, Jose Manuel Soler, Josep Martí i Montoliu, Josep Pau Javega, LLUÍS Vila, Lluís Vilamajó, LLUÍS Yera, Marnix Willem Steffen, Oscar Boada, Pablo Larraz, Pedro Pardo, Pere LLuis Biosca, Sergio Guarné, Tomàs Grau, Tomàs Rosado, Vicenç Navarro Mas, Vicenç Perera, Xavier Puig, Maria Millet.

INSTITUCIONS

Escola de Música UT, Escola Municipal de Música de Can Ponsic (ARC), Escola Municipal de Música de Castellar del Vallés, Escola Municipal de Música de LLinars del Vallés, Escola Municipal de Música de Sant Andreu (BCN), Federació Catalana d’Entitats Corals (FCEC), Festival de Música de Cubelles,Editorial Clivis, Diputació de Tarragona, Associació Catalana de Compositors.